O nas

Firma z tradycją

O nas

Studio Dekoracji Okien FINESTRIA powstało w 2009 r. Zajmujemy się profesjonalną dekoracją okien oraz pozostałych elementów wnętrza dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Wykorzystujemy bogactwo tkanin i wzorów, bawiąc się kolorem, fakturą i designem. Łączymy style i personalizujemy wnętrza tworząc przyjemny klimat do mieszkania. Stale poszukujemy inspiracji i nowych wyzwań, uczestniczymy w szkoleniach z profesjonalistami z dziedziny sztuki i rzemiosła.

Ofertę rozwijamy z myślą o aranżacji okien oraz elementów dekoracyjnych szytych z tkanin: poduchy, narzuty, parawany, zasłony. W naszym showroomie możesz również kupić dywany oraz tkaniny znanych marek od polskich projektantów mody. Współpracujemy producentami lamp i mebli.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem, dodając nutkę własnej inwencji.

Blank white wall with window and concrete floor, mock up, 3d render
Dekoracje w surowych wnętrzach

Doskonale sprawdzimy się we wnętrzu, które nie zostało jeszcze urządzone i wymaga świeżej inwencji lub też przygotowania dekoracji zgodnie z zaleceniem projektanta wnętrz.

Projekty prywatne

Większość naszych prac wykonujemy dla właścicieli prywatnych domów i mieszkań. Rozumiemy ich potrzeby, a przede wszystkim wiemy co się sprawdzi w każdym wnętrzu.

Bright room interior, curtains, white window sill, pillows, plaster.
Dekoracje w postaci redesignu

Znudziła Cię obecna aranżacja okien lub Twoje wnętrze potrzebuje zmiany? Chętnie zaproponujemy nowy projekt zgodny z Twoim stylem i poczuciem estetyki.

Eyeglasses on laptop keyboard with diary on wooden table in office
Projekty komercyjne

Posiadamy również doświadczenie we współpracy z sektorem przedsiębiorstw. Możemy się pochwalić wieloma projektami dla hoteli, domów weselnych, biur, a także szkół czy urzędów.

Wyślij nam wiadomość

Przedstaw nam swoje oczekiwania i umów się na spotkanie w Twoim otoczeniu, które ma zostać poddane przemianie.