System osłonowy stwarzający komfortową regulację natężenia światła docierającego do wnętrza, umożliwiający przesłanianie dużych przeszklonych powierzchni ale też atrakcyjna forma dzielenia przestrzeni.
Dowolność łączenia wzorów i kolorów oraz możliwość zmiany miejsc paneli stwarza wiele nowych możliwości oraz stanowi dopełnienie aranżacji wnętrza. Łatwe w montażu, eleganckie i praktyczne.

Ściana japońska
Szczególnym przykładem paneli jest tzw. ściana japońska, gdzie panele umieszczane są pod skosem na dwóch równoległych szynach. Ściana z paneli japońskich składa się pasów tkaniny, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Łatwy montaż
Sposób mocowania: we wnęce okiennej, na ścianie lub na suficie w karniszu szynowym z mosiądzu lub stali nierdzewnej przynajmniej dwutorowym stwarzającym efekt przestrzenności.
Panele z tkanin mocowane są do profilu przy pomocy rzepu dając łatwy montaż i demontaż tkaniny, np. przy zmianie tkaniny lub w celu utrzymania czystości. Sterowanie ręczne lub sznurkowe jedno lub dwustronne.

 

  • Usługi

    Doradztwo
    Projektowanie
    Realizacja
    Współpraca z architektami